Mój zespół

Mój zespół, to grupa profesjonalistów, których talent poparty jest uczestnictwem w warsztatach wodzirejskich, oraz bogatym doświadczeniem nabranym podczas wielu imprez. Każdego z nas wyróżnia indywidualne podejście do imprez. Wszystkich łączy wspólna pasja wodzirejska.

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie!

Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć – zadzwoń lub napisz.

DJ Piotrek

Pasjonat dobrej muzyki!

Wodzirej Radek Wojtysiak

Wodzirej Radek to charyzma, radość i energia. Swoje pierwsze kroki jako weselny DJ stawiał już niespełna 10 lat temu dlatego zawsze służy dobrą radą i ciekawymi pomysłami na Twoje przyjęcie. Wodzirej Radek w każdą prowadzoną przez siebie imprezę wkłada całe serce dlatego jego wesela, bale, studniówki, prymicje i wszystkie inne imprezy mają niespotykany klimat i zapadają na długo w pamięci wszystkich osób w nich uczestniczących! Z nim możesz oddać się przyjemności wspaniałej zabawy ze swoimi gośćmi i zapomnieć o całej reszcie ponieważ sam zadba o każdy szczegół Twojej imprezy.

Kontakt:
607 195 033

Wodzirej Kruczek

Muzyka i taniec są jego pasją, a doświadczenie wodzirejskie zdobywa od 2010 roku. Sprawia, że zabawa nabiera niezwykłego charakteru i na długo pozostaje w pamięci gości.

Wraz z DJem wspólnie dbają, aby na parkiecie królował uśmiech, radość oraz szczypta szaleństwa.
Ludzie, z którymi współpracuje najbardziej cenią sobie elastyczność i otwartość na wszelkie pomysły.

Prowadzi imprezy z klasą i dodaje im skrzydeł!

Kontakt:
530 903 515

mapa naszych imprez

Zajazd Rozdroże

Nieborów 163c,
99-416  Nieborów

Drowek Eden

ul. Strzelecka 69,
99-400  Łowicz